Home Broker domen

Broker domen

DOMENY INTERNETOWE

W dzisiejszych czasach domena internetowa jest wręcz niezbędna, to jak adres siedziby firmy czy numer telefonu. Posiadając domenę możemy uruchomić serwis internetowy firmy, produktu, usługi czy prywatną stronę. Dzięki domenie możemy też posiadać własny unikalny adres poczty e-mail.

Tak naprawdę domena umożliwia komunikację: klienci zobaczą produkty, znajdą adres firmy, napiszą e-mail z zapytaniem. Nie ma konieczności wysyłania prospektów pocztą tradycyjną czy telefonicznie opisywać produkty nie do opisania… To dzięki domenie klienci będą kojarzyć naszą markę i poznają naszą ofertę, nawet w środku nocy, ba może  dokonają zakupu w naszym sklepie internetowym.

Ale domena domenie nierówna. Większość – i ile nie wszystkie – ciekawych i atrakcyjnych nazw domen jest już zajęta. Przy poważnej działalności odpowiednia nazwa domeny to wręcz konieczność, już na starcie dająca nam prestiż i zaufanie klientów.

Jako broker domen mogę Państwu zaoferować:

pomoc w rejestracji i tanim utrzymywaniu domeny, pomoc w kupnie i sprzedaży domeny, pomoc w legalnym przejęciu domeny, pomoc w odzyskaniu utraconej domeny, pomoc i pośrednictwo w negocjacjach, reprezentowanie stron, pomoc przy inwestowaniu w domeny.

Interesująca Państwa nazwa domeny jest już zajęta? Nic straconego!

Na bieżąco monitoruję:

pierwotny i wtórny rynek domen, aukcje i giełdy domen, domeny wygasające i wracające do puli wolnych domen.

Zapewniam pomoc techniczną:

w obsłudze bezpiecznych transakcji, utrzymywania domen internetowych, wprowadzania zmian w ustawieniach, edycji stref domen, w tanim rejestrowaniu i przedłużaniu domen.

Ponadto pomagam w doborze domen do prowadzonej działalności.

Kontakt: +48.608400275, artur.dubiel (a) eib.edu.pl

 

WYBRANE DOMENY NA SPRZEDAŻ

bezpieczenstwo.eu

kravmaga.mil.pl

pow.mil.pl

securitologia.pl

sow.mil.pl

terroryzm.com.pl

terroryzm.edu.pl

 

bystrzycaklodzka.com.pl

gliwice.biz.pl

jastarnia.org.pl

katowice.biz.pl

katowice.info.pl

otmuchow.com.pl

plock.net.pl

 

agencjapracy.net

chmuraobliczeniowa.com

doradztwo.biz

gunb.pl

ksap.pl

nowe.media.pl

socialmedia.ovh

social-media.cz

social-media.me